wz

VLKAVA

 

NEOFICIÁLNÍ STRÁNKY

 

 

Havrani Vlkava.
 

 

ZPĚT

 

 

   

 

     Každý z nás někdy na něčem jezdil, někdo na pionýru, někdo na Simsonu, někdo na třiapůle nebo MZetě a tak nějak jsme se dali dohromady a začali jsme jezdit spolu. Název Havrani jsme převzali z Vlkavské historie - starší příznivci motocyklů se takto nazývali podle Havraního kopce, který se nachází za obcí Vlkava.

 

     Vzniklo to někdy okolo roku1997, kdy jsme s klukama jezdili většinou po motosrazech a celé České republice. Časem jsme si všichni pořídili lepší stroje a další potřebné vybavení pro naše motocykly a začalo pořádné cestování. Z kratších vyjížděk jsme pomalu přešli k cestování za hranice Čech. Nejprve jsme procestovali námi oblíbené Alpy, podívali jsme se za sluncem do Itálie, Francie, procestovali jsme Švédsko, Norsko a v roce 2008 Španělsko, Andorru, Gibraltar a Portugalské Faro.

     Zúčastňujeme se vyjížděk, srazů a dalších akcí u našich přátel, např.:  Motorkáři ze středočech, Kolíňáci, motoFO3, BALU atd. a hlavně pořádáme spoustu našich akcí, jako zahájení sezóny s tajným závodem, ukončení sezóny, každoroční lednový ovárek, čepování piva pro občany Vlkavy o vánočních svátcích, silvestr s ohňostrojem a poslední dobou oblíbené zvěřinové hody. Občas vyrazíme na motosraz třeba do Chorvatska apod.

 

     Někdy okolo roku 2001 začalo být jasné, jakým směrem se ubírají naše skutečné motocyklové sny. Je to převážně poznávání celého světa v jedné stopě, pořádání a navštěvování akcí při kterých se sejde vždy spousta fajn lidí.   

 

 

Toliko z historie uveřejněné na webových stránkách Vlkavských Havranů.

 

Máte - li zájem, najdete další informace zde (stránka je v současnosti nedostupná).

 

 

ZPĚT